9/9 Děti a senioři

9/9 Děti a senioři

Jakou máme vizi služeb pro děti a seniory?

Děti

Rádi bychom vyřešili problém chybějících míst v mateřských školkách. Vybudujeme nové oddělení školky, zřídíme dětskou skupinu nebo miniškolku. Dokončíme rozdělané projekty základní školy (modernizaci učeben, nový pavilon a sportovní halu). Rádi bychom podporovali také alternativní a kreativní formy vzdělávání dětí, aby měli rodiče možnost volby. Budeme pečovat a rozvíjet vztahy se všemi institucemi, které ve Šlapanicích vzdělávají naše děti, školkami, školou i gymnáziem.

 

Senioři

Stáří, stárnutí a život seniorů se stává stále častěji diskutovanou otázkou. Z důvodu současného zvyšujícího se věku obyvatel narůstá potřeba odborné, individuální, profesionální a dostupné péče pro tuto věkovou kategorii. Pečující rodina není vždy schopna zajistit komplex služeb, které jsou nezbytné k uspokojování potřeb seniorů. Jsme si toho vědomi, a proto v našem městě kromě Domu s pečovatelskou službou chceme mít i Dům pro seniory, který by zajišťoval zdravotní, ošetřovatelskou i sociální péči 24 hodin denně 7 dní v týdnu. I nadále se zasadíme o zachování provozu Seniorbusu, který je stále více využíván.

Datum článku: 2. 10. 2018


Podobné články:

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku