Pavel Petřík

Jmenuji se Pavel Petřík, jsem 27 let ženatý a mám 5 již dospělých dětí. Pracuji v oblasti realitního trhu a mezi mé koníčky patří sport všeobecně, cestování a především rodina. Jsem zastupitelem města a současně i předseda Kontrolního výboru.

O komunální politiku se zajímám, protože mně není lhostejné v jakém městě se svou rodinou žiji, jak město vypadá v současné době a především jak vypadat bude, ale hlavně jak se v našem městě bude žít příštím generacím. Mojí vizí je zajistit dopravní napojení Šlapanic na dálnici, což by velmi pomohlo odlehčení již tak neúnosné dopravní situaci v našem městě.

Další prioritou je zajištění dostatku parkovacích míst s elegantním vyvážením tzv. zeleného prostoru s vzrostlými keři či stromky. Další neméně důležitou vizí je zajištění úplné dekontaminace půdy v areálu ICEC. Vizí je samozřejmě více, ale tyto teď vnímám asi jako nejdůležitější.

Místní KDU-ČSL Šlapanice vnímám jako zdravě omlazenou a progresivně perspektivní politickou stranu s jasnými hodnotami a dlouhodobou tradicí.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku