Katarína Krejčí

Jmenuji se Katarína Krejčí a ve Šlapanicích žiji od svých tří let.
Na komunální úrovni se angažuji od roku 2006. V letech 2007 až 2010 jsem byla členkou Komise pro občanské záležitosti. Od roku 2007 doposud jsem členkou Komise pro výchovu, vzdělání, sport a využití volného času. Na fungování komisí nebo alespoň těch, ve kterých jsem měla možnost působit, se dá ukázat, že domluva a dobrá vzájemná spolupráce je možná, i když jsou jejich členové zástupci různých politických a názorových proudů. A to by mělo být i cílem členů budoucího zastupitelstva našeho města.

V letech 2007 až 2014 jsem byla předsedkyní školské rady ZŠ Šlapanice. V tomto období se i díky angažovanosti školské rady podařilo zavést na naší základní škole školního psychologa.

Život a dění ve Šlapanicích mě stále zajímá a těší mě, že v tom zdaleka nejsem sama. Do budoucna bych si přála, aby např. formou participativního rozpočtu, dostali naši občané možnost spolurozhodovat o tom, kam budou směřovat peníze z rozpočtu našeho města.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku