Pavel Krček

Jsem Pavel Krček. Je mi 25 let. Už od dvanácti let, kdy jsem chodil rozebírat staré počítače do Satesa, mě to táhlo k IT. Zatím mi to vydrželo a momentálně pracuji jako obchodní ředitel ve středně velké české IT firmě ve Slatině.

Ve Šlapanicích jsem se narodil a postupně tu prožívám celý svůj život. Nejenže jsem si zde našel manželku :-), ale díky Šlapanicím jsem dostal příležitost stát se součástí několika různých skupin

- Orel Šlapanice - trénování dětí ve stolním tenise
- Farnost Šlapanice - pořádání letních táborů
- Hasiči Šlapanice - stárkování na šlapanických slavnostech
- Město Šlapanice - člen kontrolního výboru, člen komise pro informace a média (zastupující za kolegyni Hanku na rodičovské :-))
- KDU-ČSL Šlapanice - člen výboru místní organizace

Kromě zaměstnání ještě fotím. Proto mě většina lidí ze Šlapanic zná spíše s velkým foťákem přes rameno. 

Důvod, proč se angažuji v politice a kandiduji do zastupitelstva města je prostý. Chci, aby Šlapanice zůstaly místem, kde lidé rádi žijí, kde budu s radostí vychovávat své děti a kde se budu cítit bezpečně a komfortně. 

Politiku nevnímám jako zlo, ale jako prostředek, přes který se můžou všichni občané přímo podílet na dění ve svém okolí.
Chci být garantem, nejen transparentnosti hospodaření města, ale i transparentnosti názorů a jasných vizí, které se nebudou každé jaro měnit. Mojí prioritou je kvalitní zajištění služeb a infrastruktury pro mladé lidi a rodiny a ještě větší podpora všech místních spolků a organizací.
Jsem si totiž dobře vědom toho, že město dělají lidé. A když chci, aby se dařilo městu, musím začít od spolků, které u nás vytvářejí kulturu, tradice a společenský život.

A závěrem? Rád bych Šlapanice začal připravovat na tzv. Smart city, ale o tom zase jindy... :-)

Kontakty na mě naleznete níže. Pokud však máte něco na srdci, rád se s kýmkoliv sejdu na kávě, nebo pivu :-) 

Proč to dělám, popisuji zde:

E-mail: pkrcek@gmail.com
Telefon: 776 098 348 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku