5/9 Zdravotnictví ve Šlapanicích

5/9 Zdravotnictví ve Šlapanicích

Situace ve zdravotnictví nebyla, není a nebude jednoduchá. Nedostatek zdravotních sester a lékařů je velkým problémem v celé České republice. To je všeobecně známo. Z tohoto důvodu se zhoršuje dostupnost péče, ruší se lůžka či celá oddělení v nemocnicích. Obor zdravotnictví se ale týká úplně všech, bez výjimky. A proto bychom se chtěli na tuto oblast zaměřit.

Naším cílem je rozšířit stávající zdravotní středisko o jeden pavilon a vybudovat tak moderní ambulantní zařízení, ve kterém budou mít ambulance specialisté, které potřebujeme.

Ať už je to rentgen, alergologie, oční, urologie nebo obnovení letos zrušené diabetologie.

Za velký úspěch bychom považovali, kdyby se nám podařilo zřídit pohotovostní službu a zajistit tak zdravotní péči v noci a o víkendech.

Jsme si vědomi, že v této době zdravotnické krize to nebude nic jednoduchého, ale chceme vyvinout maximální úsilí a zrealizovat tuto naši vizi nejen pro občany Šlapanic, ale i pro obyvatele spádových oblastí.

Datum článku: 9. 9. 2018


Podobné články:

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku