Petr Horák

Jmenuji se Petr Horák, více než čtyřicet let žiji ve Šlapanicích, mám zde svoji rodinu, přátele a kamarády. Proto mi není lhostejné jakou cestou se život ve Šlapanicích ubírá, a také proto(díky hlasům voličů :-)) už třetí volební období zastávám funkci zastupitele města a v letech 2006 – 2014 jsem byl i radním.

Vystudoval jsem Podnikatelskou fakultu VUT v Brně a celý svůj profesní život se zabývám ekonomií, účetnictvím a daněmi. Vzhledem ke své profesi jsem zároveň i členem Finančního výboru našeho města. Politiku vnímám jako týmovou práci a jsem rád součástí týmu KDU-ČSL. 

Jsem přesvědčen, že máme Šlapanicím co nabídnout, a to ve všech oblastech, které nás nejvíce trápí. Snažím se žít život založený na křesťanských zásadách (díky za naši farnost), proto chci zároveň požádat i o prominutí všeho, co se kdy v minulosti mně osobně nebo KDU – ČSL obecně nepodařilo. Vězte, že se umím(e) poučit!


A závěrem jeden z mých oblíbených citátů:


„Dobrodružství je správně pochopená nepříjemnost. Nepříjemnost není nic víc než špatně
pochopené dobrodružství.“


G.K. Chesterton

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku